O NAS

Hair Spa Gabriel - Renata Talent-Dominiak

Nasz salon jest partnerem Akademii Fryzjerskiej GABRIEL. Pracujemy na produktach i kosmetykach renomowanych włoskiej firmy DEMERAL.
Nasz salon urody to miejsce w Koninie znajdujący się na ul. Powstańców Styczniowych 2, w którym można zadbać o włosy, twarz, ciało i paznokcie, a przy okazji zrelaksować się i odpocząć od codziennych problemów. Istniejemy od 2014 roku, każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kroczymy ku udoskonaleniu naszej oferty.
Hair Spa Gabriel - Renata Talent-Dominiak

Nasz Salon

Powstał z myślą o realizacji własnej koncepcji profesjonalnego salonu, jak również stworzeniu niepowtarzalnej, ciepłej atmosfery oraz więzi z klientem. Nasze maksymalne zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz zadowolenie z naszych usług jest dla nas największym źródłem satysfakcji.

Karnet Physia OE

Physia OE to Profesjonalne Kuracje, a nie zwykła seria produktów. Zawierają olejki eteryczne – unikalne naturalne molekuły, które wnikają głęboko w komórki pobudzając układ limfatyczny. Błyskawicznie wchłaniane przez skórę i dostarczane przez układ krążenia krwi, trafiają w osłabione miejsca i wspomagają proces leczenia. Regularne stosowanie terapii skóry głowy Physia OE gwarantuje uspokojenie anomalii pojawiających się na skórze

Nasza wizytówka

Na naszej wizytówce znajdziesz wszystkie niezbędne informacje kontaktowe.